کتاب فروشی در اصفهان

شیوه ای نوین در توزیع کتاب و کتاب فروشی شما در مرکز پخش وکتاب فروشی نشر بهتا پژوهش

به اطلاع دوستان گرامی، بویژه مدرسین دانشگاه ها، مراکز و مؤسسات آموزش عالی، آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای و ... می رساند.

مرکز پخش (کتاب فروشی) نشر بهتا پژوهش در نظر دارد برنامه ای جدید و موثر را جهت معرفی و فروش کتاب های چاپ شده مؤلفین خود انجام دهد.

-شما مولف کتابی در انتشارات بهتاپژوهش هستید؟

با توجه به چاپ کتاب های گوناگون در زمینه های مختلف در نشر بهتا پژوهش، چناچه شما بتوانید کتاب خود را به عنوان منبع درسی، مسابقه و ... به دانشجویان، دانش آموزان و... معرفی نمایید. ما می توانیم کتاب های شما را به هرنقطه از کشور (کتابفروشی) و یا حتی ارسال بصورت تکی از طریق پست ارسال نماییم.

-چنانچه شما مایل نباشید کتاب خود را به عنوان منبع و ... معرفی نمایید، می توانید کتابهای سایر مولفین ما را معرفی نمایید، در این صورت با توجه به اینکه ما درسال حدود 80 عنوان کتاب را چاپ نموده و بیش از 200 مولف بصورت مستقیم با ما در ارتباط هستند. در این صورت با توجه به اینکه امکان دارد دیگر افراد (مؤلفین) نیز کتاب شما را معرفی نمایند. لذا حضور در این زنجیره و شبکه معرفی و توزیع، منجر به فروش کتابهای شما خواهد شد.

قابل ذکر است چنانچه شما می بایست کتابی از انتشارات دیگر را معرفی نمایید، مشخصات کتاب را به ما اطلاع داده تا با تخفیف بیشتر کتاب را برای شما ارسال نماییم و یا اینکه کتابهای شما را با آن انتشارات مبادله کنیم.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 03112666635 و یا 09130002502 تماس حاصل نمایید.