انتشارات بهتاپژوهش خدمات حرفه ای چاپ کتاب، معرفی فروش کتاب را با هزینه ی ارزان و همچنین با کیفیت عالی چاپ کتاب انجام داده و تصمیم به بدست آوردن رضایت مشتریان جهت انجام پروژه های ایشان را دارد.

انتشارات بهتا پژوهش خدمات دیگری از قبیل طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور و طراحی گرافیک از جمله طراحی پوستر ها طراحی و چاپ گرافیک جلد کتاب ها و طراحی و چاپ بسته بندی ها، و نیز طراحی آرم و لوگو ها و حتی طراحی کارت ویزیت را با بهره گیری از کادر فنی حرفه ای در این زمینه نیز ارائه می دهد.

جهت مشاهده ی نمونه کتاب های منتشر شده و نمونه ی طراحی های انجام شده می توانید به قسمت نمونه ی کتاب های منتشر شده و در دست چاپ و طراحی گرافیک سایت مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید.

مشاهده هزینه های طراحی و گرافیک

به اطلاع کلیه سروران گرامی می رساند، با توجه به راه اندازی سایت انتشارات بهتا پژوهش، خواهشمندیم با ارسال نظراتتان ما را در رفع اشکالات یاری نمایید.

طراحی انجام شده به صورت حرفه ای و گرافیکی صورت گرفته است که هر صفحه و قسمت آن دارای قالب مجزا می باشد. راه اندازی سایت و اجرای سایت توسط تیم طراحی حرفه ای سایت سایت مایت صورت گرفته، و همچنین با بهره گیری از استاندارد های جهانی طراحی سایت و با استفاده از زبان برنامه نویسی های نوین و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تحت وب راه اندازی شده است. و نیز با بهره گیری از بهترین متخصصان سایت سایت مایت نسبت به سئو ی آن اقدام شده است تا در صفحه ی اول گوگل نسبت به گروه کلمات چاپ کتاب و فروش کتاب رتبه ی بالاتری کسب کند.

لذا اگر موردی در طراحی سایت انتشارات و مطالب سایت مشاهده کردید به ما گزارش دهید تا  در اسرع وقت رسیدگی شود.

-

توجه :چاپ کتاب حرفه ای در اصفهان


آیا می دانید انتشارات بهتا پژوهش با داشتن سابقه ی 2 سال فعالیت حرفه ای روی چاپ کتاب و فروش کتاب اقدام به انتشار و تولید بیش از 200 جلد کتاب و پروژه های طراحی و گرافیکی نموده و در سال 1392 فعالترین ناشر استان اصفهان شناخته شده است؟

 

چاپ کتاب ارزان

 

چاپ کتاب

 

همچنین سایت انتشارات بهتا پژوهش این امکان را به شما می دهد که هزینه ی چاپ کتاب خود را برآورد کنید و نسبت به تنظیم قرارداد اقدام نمایید تا پروژه های شما آغاز گردد.

اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ کتاب شامل اندازه ی برگه ، تعداد رنگ های استفاده شده در چاپ ، نوع برگه ، و همچنین تیراژ می باشد که به صورت مجزا محاسبه می شود.

شما نیز می توانید با ارسال پیامک یا ارسال ایمیل با فرستادن اطلاعات چاپ کتاب خود از هزینه ی چاپ کتاب مطلع شوید.

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید.

لذا جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های منتشر شده و در دست چاپ مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... برآورد هزینه بکنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید

جهت ارجاع به قسمت طراحی گرافیک اقدام کنید