با توجه به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن تالار استاد فرشچیان اصفهان، همایش تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب در استان اصفهان که در بخش هایی از قبیل ترجمه کتاب، ویراستاری کتاب، تصحیح کتاب، هنر و معماری و غیره  برگزار گردید و از خادمان تجلیل به عمل آمد.

در این راستا هیات داوران در بخش تصحیح متون از تصحیح کننده ی متن کتاب کتاب «شمیسه لندنیه و سدیره ناسوتیه» اثر میرزا محمد باقر بواناتی چاپ انتشارات بهتاپژوهش تجلیل به عمل آوردند.

کتاب شمیسه لندنیه و سدیره ناسوتیه به عنوان کتاب برگزیده سال 1391 استان اصفهان انتخاب گردید.

چاپ کتاب در اصفهان

«شُمَیْسهٔ لَندَنیّه» و «سُدَیْرهٔ ناسوتیّه» نام دو قصیدهٔ متعلق به میرزا محمدباقر بواناتی است.

وی از جملهٔ شخصیت‌هایی است که در ایران شهرت چندانی ندارد و بیشتر به‌عنوان یک دانشمند و روشن‌فکر شناخته می‌شود تا یک شاعر. شخصیت میرزا محمدباقر بواناتی از جنبه‌های گوناگون قابل بررسی است؛ از یک سو، به گفتهٔ ادوارد براون، وی اولین آموزگار زبان فارسی است و از سوی دیگر، دستی در تفسیر و مباحث دینی و مناظره داشته و در این فنون استاد بوده است و گذشته از ادوارد براون، افرادی چون شیخ محمد عبده، مفتی مصری، و احمد مدحت، روزنامه‌نگار و نویسندهٔ ترک نیز از شاگردان او بوده‌اند.

میرزا محمدباقر بواناتی، ملقب به ابراهیم جان معطر، در روستای مُنج از توابع بوانات فارس و به احتمال بسیار زیاد در سال 1247 ق، به دنیا آمد. دوران جوانی او در بوانات سپری شد و پس از آن به شیراز رفت و در آنجا بود که در پی آموختن زبان انگلیسی برآمد و به‌تدریج تحت تأثیر متجددان و فرنگ‌رفتگان و همچنین انگلیسی‌های مقیم شیراز قرار گرفت. به دلیل بی پروایی او در سخنانی که علیه افکار ارتجاعی و اعمال استبدادی و خرافات دینی و اقوال علمای دین به زبن می‌آورد، به بی‌دینی و دهری‌گری اشتهار یافت و به‌ناچار شیراز را ترک کرد. سفر به کشور هندوستان و تغییر دین از اسلام به مسیحیت، سفر به بغداد و تغییر دوبارهٔ دین از مسیحیت به یهودی‌گری و رسیدن به مرتبهٔ خاخامی، و سرانجام سفر به عربستان و رجوع دیگرباره به قرآن و گرویدن به آیین اسلام و همچنین سفر به لندن و آموزش زبان فارسی به ادوارد براون از وقایع مهم زندگی اوست. محمدباقر بواناتی سرانجام در سال 1310 قمری، برابر با 1271 شمسی، پس از آزادی از زندان ناصرالدین‌شاه به مرض وبا مبتلا شد و از دنیا رفت.

کتاب شُمَیْسهٔ لَندَنیّه و سُدَیْرهٔ ناسوتیّه، سرودهٔ میرزا محمدباقر بواناتی و با مقدمه، تصحیح و شرح دکتر محمود کمالی، عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور است که انتشارات بهتاپژوهش آن را در 152 صفحه و با شمارگان 1000 نسخه، به بهای 43000 ریال منتشر کرده است.

قابل توجه برای مؤلفان و مترجمان کتاب ها: آیا می دانید انتشارات بهتا پژوهش با داشتن کادری مجرب در زمینه ی چاپ کتاب های شما و خدمات وابسته به آنها  اقدام به انجام پروژه های شما مولفین و مترجمین گرامی می کند؟

 

چاپ کتاب در اصفهان

چاپ کتاب در اصفهان

انتشارات بهتا پژوهش با بهرین و کار آموخته ترین کادر مجرب در زمینه ی  چاپ کتاب  می توانند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و با بهره گیری از امکانات و دستگاه های پیشرفته برای شما اقدام به چاپ کنند.

شما می توانید با تقبل کمترین هزینه جهت اجرا و انجام پروژه های چاپ کتاب خود اقدام کنید. لذا جهت تماس با مسئولین و متخصصان و مدیریت انتشارات بهتا پژوهش می توانید از ایمیل ها و شماره تماس های زیر استفاده کنید .

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

Tell : 0311  2 6666 35

SMS : 1000 311  2665295

همچنین شما می توانید با مراجعه حضوری در دفتر انتشارات در اصفهان با مشاهده نمونه کتابهای چاپ شده از اطلاعات کامل جهت چاپ کتاب خود  مطلع شوید.

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید.

جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های در دست چاپ مراجعه کنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ کتاب می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید.

یا برای مشاهده نمونه کارهای طراحی و گرافیک (طرح جلد، آرم و لوگو و ....) به قسمت طراحی گرافیک مراجعه نمایید.

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... هزینه های طراحی و چاپ تبلیغاتی را برآورد بکنید.

فروش کتاب در کتاب فروشی نشر بهتاپژوهش

ارسال کتاب به سراسر کشور

تماس با 03132666635 یا  09130002502

 استعلام هزینه چاپ کتاب

 فروش کتاب در کتاب فروشی بهتاپژوهش

انتشارات بهتاپژوهش مشاور و مجری در امر چاپ کتاب ، نشر کتاب ، صفحه آرایی کتاب ، طراحی جلد کتاب و طراحی و گرافیک و ...