فروش کتاب در اصفهان

انتشارات بهتا پژوهش اقدام به فروش کتاب های منتشر شده ی خود از طریق کتاب فروشی خود و مراکز پخش طرف قرارداد می کند

فروش کتاب

فروش کتاب در اصفهان:

انتشارات بهتا پژوهش در زمینه ی چاپ کتاب، پخش کتاب و فروش کتاب های منتشر شده خود در زمینه کتب دانشگاهی، ادبی، هنری و غیره سابقه ی فعالیت حرفه ای دارد.

انتشارات بهتا پژوهش در زمینه فروش کتاب، چاپ کتاب و خدمات طراحی و گرافیک شامل : طراحی جلد کتاب، طراحی بروشور، کاتالوگ و حتی طراحی کارت ویزیت با استفاده و بهره گیری از کادر مجرب متخصص و با بهره گیری از امکانات و دستگاه های ویژه خود برای جلب رضایت شما مشتریان گرامی با قیمتی مناسب با کیفیت کاری عالی انجام می دهد.

لذا جهت ورود به فروشگاه کتاب سایت انتشارات بهتا پژوهش می توانید از صفحه ی اصلی سایت و سپس فروشگاه کتاب (کتاب فروشی) را انتخاب نمایید. لیست کتاب های موجود در سایت را مشاهده کنید و خریداری نمایید. همچنین می توانید با مراجعه به دفتر کاری ما واقع در اصفهان، انتهای خیابان هشت بهشت شرقی، بعد از چهار راه سعدی، نشر بهتا پژوهش، از کتاب های منتشر شده دیدن نموده و خریداری نمایید. قابل ذکر است در صورت خرید به تعداد از کتاب های موجود در فروشگاه راز تخفیف ویژه استفاده نمایید.

توجه: خریدارانی که محل سکونتشان در اصفهان می باشد ارسال در کمتر از 24 ساعت پس از سفارش از طریق پیک انجام می شود.

شما نیز می توانید از راههای زیر با ما تماس حاصل نمایید.                                                                                                                                                                                                                              03132666635    09130002501    09130002502     09130002503

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

در صورت تمایل به اطلاع از تازه های کتاب، آدرس ایمیل و رشته خود را به شماره 10003112666635 ارسال نمایید، لیست کتاب های چاپ شده هر ماه برای شما ارسال خواهد شد.

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید.

لذا جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های منتشر شده و در دست چاپ مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... برآورد هزینه بکنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید

جهت ارجاع به قسمت طراحی گرافیک اقدام کنید