فروش کتاب در اصفهان

انتشارات بهتا پژوهش با دو سال سابقه، از سال 1390 تا کنون فروش کتاب های منتشر شده و چاپ شده ی خود را به عهده دارد. شما می توانید با مراجعه به دفتر کار انتشارات در ساعات کاری واقع در اصفهان، انتهاي خیابان هشت بهشت شرقی-بعد از چهار راه سعدی نشر بهتاپژوهش و یا از راههای مندرج در زیر از لیست و نمونه ی کتاب های موجود در انتشارات دیدن فرمایید و از میزان تخفیف فروش کتاب ها مطلع گردید.

فروش کتاب

لذا این انتشارات فروش کتاب را به صورت تکی و یا تعداد برای خریداران کتابفروشی ها، دانشگاه ها یا کتابخانه های واقع در کشور فراهم کرده است.

نحوه ی ارسال به این گونه می باشد که یا با مراجعه حضوری در دفتر یا ارسال با پیک (جهت خریداران اصفهانی) یا به صورت پست (پیشتاز یا سفارشی) جهت خرید تکی سایر شهرستان ها و در  صورت خرید به تعداد بالا، معمولا ارسال از طریق باربری و یا اتوبوس های بیش شهری ترمینال فرستاده می شود.

لازم به ذکر است که با خرید تکی می توانید از 20 درصد تخفیف و خرید به تعداد بالاتر از میزان تخفیف بیشتری بهره مند شوید.

فروش ارزان کتاب در اصفهان :

فروش کتاب های منتشر شده  و فروش کتاب های دانشگاهی، فروش کتاب های عمومی ، فروش کتاب های ادبی ، فروش کتاب های هنری، فروش کتاب های کمک درسی و غیره به صورت تکی یا عمده برای خریداران دارنده ی فروشگاه کتاب و کتابخانه ها با قیمتی ارزان و باور نکردنی در انتشارات بهتا پژوهش می باشد. لذا شما می توانید لیست مجموعه ی کتاب های موجود در فروشگاه انتشارات بهتا پژوهش را با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت و بعد به قسمت فروشگاه کتاب مشاهده و دیدن نماید و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

همچنین می توانید با تماس با ایمیل   این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید  و درخواست جهت ارسال لیست کامل کتاب های موجود در فروشگاه از آن مطلع شوید.

توجه: خریدارانی که بیش از مبلغ بیست هزار تومان خریداری کنند چنانچه در شهر اصفهان باشند با ارسال رایگان صورت می گیرد و خریدارانی که واقع در سایر شهر های کشور پهناور و عزیزمان هستند با هزینه ی پست جدا محاسبه و ارسال می شود.

برای اولین قدم جهت خرید مجموعه کتاب هایتان لیست کامل کتاب های موجود در فروشگاه را از ما بخواهید و جهت پرداخت هزینه ی آن از طریق واريز وجه به كارت شماره 6463–3845–9914–6037 اقدام کنید.

تلفن واحد فروش انتشارات بهتا پژوهش :  09130002502

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید و لیست کتاب های موجود را مشاهده نمایید و بین آنها جستجو نمایید

لذا جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های منتشر شده و در دست چاپ مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... برآورد هزینه بکنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید

جهت ارجاع به قسمت طراحی گرافیک اقدام کنید

 واريز وجه مربوط به كارت شماره  6463 – 3845 – 9914–6037

و ارسال تاريخ، كد رهگيري و مبلغ واريز شده و آدرس دقيق پستي خريدار به ايميل این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید و یا پیامک به شماره 09130002502

برای تماس با مسئولین ما می توانید از این اطلاعات زیر استفاده نمایید.

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

این ایمیل آدرس توسط سیستم ضد اسپم محافظت شده است. شما میباید جاوا اسکریپت خود را فعال نمایید

Tell : 0311  2666635