چاپ کتاب زبان تخصصی برای دانشجویان علوم زیستی در انتشارات بهتاپژوهش

 

کتاب زبان تخصصی برای دانشجویان علوم زیستی برای استفاده آن دسته از دانشجویان علوم مختلف زیستی از جمله زیست شناسی، میکروبیولوژی، ژنتیک، بیوتکنولوژی، بیوشیمی، جانور شناسی و رشته های مشابه نگاشته شده است و هدف از آن آشنا کردن آنان با متون تخصصی رشته آنها به زبان انگلیسی می باشد.

در این کتاب سعی شده تا با انتخاب متونی که ترجمه آنها تا حد ممکن ساده باشد، در همان حال دانشجو را با طرز نگارش متن به زبان اصلی آشنا کند. در پایان هر متن مترادف لغات به زبان انگلیسی ولی به نحوی که تا حد ممکن به دانستنی‌های قبلی دانشجو مرتبط باشد آورده شده است. از انجا که در آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد متون با موضوعات مختلف آورده می‌شود در اینجا هم متون در عین حال که همگی مرتبط با زیست شناسی است ولی به لحاظ موضوعی بسیار متنوع  می باشد.

خواندن این کتاب به دانشجویان این رشته ها و همچنین متقاضیان شرکت در آزمون های کارشناسی ارشد توصیه می شود. 

 

مولف کتاب: سعید عابدی - عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی

 مختصری درباره مولف این کتاب:

نام : سعید عابدی

رشته تحصیلی: انگل شناسی پزشکی

مقطع: کارشناسی ارشد

دانشگاه: تربیت مدرس تهران

متولد 1344 شیراز

در سال 1375 از دانشگاه فارغ التحصیل شده و در دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان گروه میکروبیولوژی استخدام شده ام. مدت دو سال مدیریت گروه میکروبیولوژی را هم به عهده داشته ام. در این مدت دروس انگل شناسی، تک یاخته شناسی و متون تخصصی را برای رشته های میکروبیولوژی، پرستاری، مامایی، ژنتیک، بیوشیمی و بیوتکنولوژی تدریس نموده ام.

قیمت با 20 درصد تخفیف8000تومان

سایز:وزیری

تعداد صفحات:192

فروش کتاب با 20درصد تخفیف 

شماره تماس جهت خرید کتاب:09130002502-03112666635

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کتاب به قسمت فروشگاه  سایت مراجعه نمایید.