طراحی، چاپ و فروش کتاب زبان انگلیسی عمومی

 یکی از اهداف اساسی آموزش زبان انگلیسی در مقاطع مختلف دانشگاهی بالا بردن سطح توانمندی دانشجویان در درک متن های انگلیسی است. کتاب های مختلفی به منظور افزایش سطح توانمندیهای زبانی دانشجویان توسط اساتید دانشگاهی نوشته شده اند که هر کدام به نوبه خود چنین هدفی را دنبال کرده است.

کتاب حاضر نیز با چنین انگیزه ای ارائه شده است و تلاش دارد با معرفی متن های جذاب و تمرین های چالش بر انگیز، ذهن خلاق و یاد گیرنده دانشجویان را فعال ساخته و همچنین نیازهای آموزشی و علمی دانشجویان را پاسخ دهد.

بدین منظور بخشهای مختلفی در این کتاب وجود دارند که در صورت توجه دانشجویان به این بخشها و همچنین تمرین های مستمر موجب آشنایی بیشتر دانشجویان با کلمات و کاربردهای آنان می شود.

از جمله بخشهای این کتاب می توان به fill-in-the-blanks، synonyms و matching items  اشاره کرد که هدف آنها آشنایی بیشتر دانشجویان با کاربرد کلمات در جملات مختلف است. بخش reading skill  برای آگاه ساختن دانشجویان با تکنیکهای خواندن ارائه شده است تا  دانشجویان بتوانند بدرستی با استفاده از این تکنیکها، متنهای مختلف را خوانده و درک بهتری از متنها داشته باشند.همچنین به منظور رفع مشکلات گرامری دانشجویان، نکات گرامری در قسمت grammar focus  آورده شده اند.

 

مولف کتاب:رضا بناری

تعداد صفحات کتاب: 154

سایز کتاب: وزیری

فروش کتاب با 20درصد تخفیف 5600 تومان در کتاب فروشی بهتاپژوهش

شماره تماس جهت خرید کتاب: 09130002502-03112666635

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کتاب به قسمت فروشگاه  سایت مراجعه نمایید.