اسلایدشو گرافیک

طراحی جلد کتاب نوشیدنی کومبوچاطراحی جلد کتاب فاطمه (س) نور افلاک

خدمات طراحی و گرافیک (نمونه کارها و تعرفه)

موفقیت تجاری یک کتاب عمدتا بسته به جلد آن کتاب دارد و هر چه جلد کتاب جذاب تر و شکیل تر باشد این موفقیت نیز بیشتر خواهد بود. اگر به عنوان یک مولف به دنبال فروش بالای کتاب خود هستید باید حتما برای طراحی جلد کتاب خود از یک طراح مطمئن و ماهر و خلاق کمک بگیرید.
این چیزی است که مخاطبین را در نگاه اول تحت تاثیر قرار می دهد و همه ما از اهمیت اثر بخشی اولیه آگاه هستیم.

 اما چرا از جلد کتاب به عنوان یک آیتم با اهمیت یاد می کنیم؟

1. جلد یک کتاب پیام هایی در مورد این که کتاب مورد نظر در اصل حاوی چه چیزی است را به صورت بصری به مخاطب منتقل می کند. جلد کتاب حس هیجان را تحریک می کند و کمک می کند تا مخاطب موضوع کتاب را پیش بینی کند. در نهایت حس غرور و سرافرازی را در مولف نسبت به اثرش ایجاد می کند. همچنین جلد کتاب باید به گونه ای باشد که هنگامی که مولف به آن نگاه می کند حس گریه لحظه خداحافظی را در او ایجاد کند.

 

2. کتابی که در قفسه یک کتابخانه قرار دارد باید تنها در چند ثانیه نظر بیننده را به خود جلب کند! (با فرض این که شما یک نویسنده تازه کار هستید). در قفسه کتابخانه، کتاب شما در حال رقابت با کتاب های دیگر است. تنها ابزار شما در این مرحله طراحی جلد کتاب است.

 3. یک خریدار اول با نگاه چیزی را خریداری می کند، بعد از آن با کیف پول وارد می شود. همه ما ویترین مغازه ها را دیده ایم. این نمونه عینی خوبی برای اثبات اثر بخشی مثبت تاثیر بصری است و افزایش تقاضا برای خرید یک کالا است. سپس چیزی که از پشت ویترین دیده اید در حافظه ناخود آگاه شما باقی می ماند و ممکن است بازگردید و آن را خریداری کنید.

 

بنابراین، هنگام طراحی جلد کتاب خود این نکات را به یاد داشته باشید:
1.
ما اهمیت تاثیر دیدن یا اثر بخشی بصری را در افزایش تقاضا ذکر کردیم، پس برای کتاب خود جلدی طراحی کنید که مشتری پسند و جذاب باشد.

2. جدای از جذاب بودن، طرح جلد کتاب باید بیانگر موضوع و محتوای آن باشد.

3.  پشت جلد کتاب را نیز جذاب و زیبا طراحی کنید. برخی از افراد هنگام خرید یک کتاب به پشت جلد آن اهمیت بیشتری می دهند. همچنین هنگام خرید یک کتاب، خواننده اغلب به پشت آن نگاه می کند تا ایده و داستان کتاب را بفهمد.

4. در طراحی جلد به مضمون کتاب اهمیت دهید. اگر محتویات داخل کتاب فلسفی و جدی باشد، در نتیجه یک طراحی کمدی ایده مناسبی برای طراحی جلد این کتاب نخواهد بود.

امیدوارم با خواندن این مطالب بتوانید برای کتاب خود یک جلد مناسب، جذاب و اثر بخش طراحی کنید.

 

چاپ کتاب و فروش کتاب ها به صورت حرفه ای و معرفی آنها توسط انتشارات بهتا پژوهش با هزینه ی اندک و مناسب و همچنین با کیفیت عالی چاپ کتاب قادر است رضایت شما جهت ارائه ی کار و پروژه ها به شما را داشته باشد.

 چاپ کتاب

انتشارات بهتا پژوهش طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور و خدمات طراحی گرافیک از قبیل طراحی پوستر ها طراحی و چاپ گرافیک روی جلد کتاب ها و طراحی و چاپ روی بسته بندی ها ، و همچنین طراحی آرم و لوگو ها و طراحی کارت ویزیت را با بهره گیری از متخصصان در این زمینه را نیز برای مشتریان خود با کیفیت عالی انجام می دهد.

لذا جهت مشاهده ی رزومه ی کاری متخصصان فنی و مهندسی انتشارات بهتا پژوهش می توانید به قسمت نمونه ی کتاب های منتشر شده و در دست چاپ و طراحی گرافیک سایت مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید و توانایی ما را در چاپ کتاب نظاره کنید.

سایت جدید انتشارات بهتا پژوهش با بهره گیری از بهترین تکنولوژی های تحت وب نیز امکان بر آورد هزینه ی چاپ کتاب خود را به شما می دهد که هزینه ی چاپ کتاب خود را توسط این انتشارات برآورد کنید و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایید تا پروژه های شما آماده ی ارائه شوند.

و همچنین میتوانید جهت خرید انواع کتاب ها از جمله کتاب های دانشگاهی (تربیت بدنی، ادبی،کمک درسی و غیره)، فلسفی، داستانی، انگلیسی و سایر کتاب های موجود در انتشارات، کتاب های منتشر شده توسط این انتشارات را از قسمت فروشگاه کتاب سفارش دهید و نسبت به خرید آن اقدام نمایید تا برای شما ارسال شود.

جهت تماس با مشاورین و متخصصین و مدیریت ما می توانید از قسمت تماس با انتشارات بهتا پژوهش اقدام به ارتباط با ما کنید.

اتشارات ما با ارائه دادن قسمت اخبار این انتشارات شما را از اطلاعات امکانات جدید سایت شامل ارسال اس ام اس برای دریافت برآورد هزینه ی چاپ کتاب و نیز چاپ کتاب های منتشر شده مطلع میکند.

شما می توانید برای استفاده از امکانات دیگر سایت از فرم عضویت در سایت اقدام به عضویت کنید و از امکانات سایت ما مستفیض شوید

برای خرید کتاب به قسمت فروشگاه کتاب مراجعه فرمایید.

لذا جهت مشاهده ی نمونه ی کارها می توانید به قسمت کتاب های منتشر شده و در دست چاپ مراجعه کرده و آنها را مشاهده کنید

 هم چنین می توانید با مراجعه به قسمت برآورد هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و .... برآورد هزینه بکنید.

جهت اطلاع از اطلاعات برآورد هزینه ی چاپ می توانید از قسمت اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب استفاده کنید

جهت ارجاع به قسمت طراحی گرافیک اقدام کنید