عنوان کتاب: کتاب برنامه نویسی عملی سی شارپ

See all ads from باقری پور
قیمت : 10000
ID :58

Description

تاریخ ارسال به چاپخانه: 1391/08/23
تاریخ ارسال به صحافی: 1391/08/29
تاریخ ارسال به مؤلف: 1391/09/07
درس برنامه نویسی یکی از دروس بسیار مهم و حیاتی رشته کامپیوتر است. یادگیری و درک درست اصول برنامه نویسی، پایه و اساس دیگر دروس این رشته به حساب می آید.
در طول چند سال تدریس دانشگاهی این درس در دانشگاههای مختلف استان خوزستان برایم کاملا روشن بوده که نبود مرجع و کتابی که به صورت مرحله به مرحله و با روش تدریس ساده و قابل فهم برای دانشجویان به تدریس برنامه نویسی بپردازد، به چه میزان باعث دلسردی بسیاری از دانشجویان این رشته شده است که این مهم، دلیل اصلی برای تالیف این مجموعه بوده است.
کتاب حاضر برای استفاده اساتید این درس بسیار مفید و مناسب می باشد و با توجه به روش تدریس آن که به صورت مرحله به مرحله و شروع از ابتدا می باشد یادگیری آن توسط دانشجویان بدون نیاز به استاد را نیز بسیار تسهیل می نماید.
برای بهره گیری هرچه بهتر از این مجموعه دانشجویان عزیز می بایست ابتدا سعی کنند خودشان مثالها را حل کنند و در صورتی که نتوانستند حل کنند از فلوچارت ها و باز هم اگر قادر به حل نبودند در نهایت از کدها استفاده کنند. در صورتی که صورت سوالها را خوانده و بلافاصله فلوچارت و کد را بخوانید در یادگیری برنامه نویسی هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.
جهت خرید کتاب به سایت www.behtanashr.ir مراجعه نمایید
موضوع: دانشگاهی- فنی مهندسی
جمشید افشانی - مهندس محمدامین عنایتی
چاپ شده و موجود در فروشگاه
صفحه: 256
خوزستان
کتاب برنامه نویسی عملی سی شارپ